1. صفحه اصلی
  2. محصولات
  3. ماشین اصلاح لیزری
  4. 808nm ماشین اصلاح لیزری دیود, FG 2000-E

ماشین اصلاح بدون درد لیزر دیود 808 سایز نقطه بزرگ

  808nm ماشین اصلاح لیزری دیود, FG 2000-E

تاییدیه FDA--- K no.:K161692
مدل: FG 2000- E

درمان
سیستم از طول موج بهینه اصلاح در حین درمان اصلاح لیزر دیود 808nm برای نفوذ عمیق به جلد پوست استفاده می کند که برگ مو در آنجا قرار دارد. در فرآیند درمان، یک سری نفوذ با سیالیت کم دمای برگ مو و اطراف آنرا افزایش داده و بافتها را تا 45 درجه سانتیگراد گرم می کنند. این گرمادادن تدریجی از کروموسفر در اطراف بافت به عنوان ذخیره استفاده می کند تا برگ مو را به خوبی گرم کنند. این کار به همراه جذب انرژی مستقیم توسط برگ مو، برگ را تخریب کرده و از رشد مجدد جلوگیری می کند.

ماشین لیزر دیود 808nm بطور خاص برای یاخته های سیاه برگ مو بدون صدمه به نسج اطراف آن موثر است. ، نور از پوست عبور می کند و بوسیله ملانین در ریشه مو جذب می شود. این جذب باعث افزایش دمای برگه مو شده و سلولهای رشد مجدد مو را بدون برگشت تخریب می کند که پس از طی یک مدت زمان فرآیند فیزیولوژیکی طبیعی برگ مو ازبین می رود و در نتیجه هدف اصلاح دایمی مو برآورده می شود..

کاربردها
برای اصلاح دائمی و بدون درد، مطمئن و سریع 6 نوع پوست Fitzpatrick شامل پوست تیره می باشد. مناسب برای هر سطحی از پوست که دارای موی زاید است شامل صورت، گردن، سینه، پشت، سطح مایو، زیر بغل، بازو و پاها.

مشخصات اصلی
1. لیزر دیود 808nm به نور امکان می دهد تا در پوست عمیق تر نفوذ کند و ایمن تر از دیگر لیزرها باشد زیرا می تواند از ایجاد لکه های ملانین در سطح پوست جلوگیری کند. ما می توانیم از آن برای کاهش دائمی انواع رنگهای مو بر روی 6 نوع پوست Fitzpatrick شامل پوست سبز تیره استفاده کرد.
2. لیزر دیود 808nm اجازه تکرار سریع تا 10HZ (10 پالس ر ثانیه) را با درمان حرکتی و اصلاح سطوح بزرگ می دهد.
3. پراب دستی با تکنولوژی خنک کاری عالی، اصلاح بدون درد
4. سایز نوک بزرگ برای اصلاح سریع: 10*20mm یا 22*35mm

پارامترها
طول موج: 808nm (1064nm, 755nm)
فرکانس: 1-10Hz قابل تنظیم
سایز نقطه: 10*20mm یا 22*35mm

سوال و جواب
آیا اصلاح دردناک است؟
وقتی لیزر بر روی پوست استفاده می شود، بیمار کمی سوزش احساس می کند که مشابه حس گزیدن یک زنجیر لاستیکی کوچک بر روی پوست می باشد.
وقتی درمان تمام می شود، من احساس ایجاد کمی گرما در منطقه عمل شده کردم، اما درد نداشت.

چه مضراتی ممکن است داشته باشد؟
مضرات ممکن لیزر دیود بسیار ناچیز است، اما ممکن است کمی قرمزی سطح عمل شده اتفاق بیافتد. این قرمزی پس از 2 روز از بین می رود.

چگونه درمان انجام می شود؟
معمولاً موهای مکان چند روز قبل از درمان تراشیده می شود. در روز درمان، (کرم بی حس کننده ممکن است استفاده شود اگرچه این مرحله اجباری نیست). یک ژل خنک بر روی سطح مالیده می شود. عینک تیره برای محافظت چشم از نور استفاده می گردد. بیمار در حالت راحت و آرام قرار گرفته و دستی لیزر بر روی پوست بکار می رود.

درمان چقدر طول می کشد؟
طول درمان متفاوت است از 15 دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر که بستگی به نوع سطح دارد.

چند بار درمان مورد نیاز است؟
بطور عمومی، بیماران باید 6 تا 8 درمان انجام دهند که تقریباً یک ماه بین آنها فاصله است تا ماکزیمم اثر ایجاد شود. بیماران با پوست تیره تر ممکن است نیاز به درمان بیشتر داشته باشند.

کی می توان نتیجه درمان را دید؟
بیماران توجه کنند که موها در طول یک هفته یا دو درمان متوالی بریزند.

چگونه از پوست پس از درمان مواظبت کنیم؟
یخ، کرم ضد التهاب یا ژل آلوئه ممکن است در منطقه درمان برای کاهش کاهش ناراحتی و ریسک خطرات بعدی استفاده شود.
بایستی از نور خورشید دور نگه داشته شود و از کرم ضد آفتاب با SPF 30 و بالاتر هر روز استفاده شود و از لباس ضد آفتاب استفاده شود.

فارم استعلام