1. صفحه اصلی
  2. محصولات
  3. ماشین آنالیز پوست
  4. ماشین آنالیز پوست پیشرفته, VSA

ماشین آنالیز پوست پیشرفته، VSA

  ماشین آنالیز پوست پیشرفته, VSA

مدل: VSA

چه کاری می توان برای شما کرد؟
1. 100 درصد اطلاعات تست پوست دقیق، ایجاد درمان دقیقتر
2. یک ابزار ارتباطی تصویری بسیار راحت تر برای ارتباط است.
3. نتایج پیگیری و پیشرفت موثر و پایدار
4. سیستم انالیز پاتولوژی با تصویر برداری از صورت و نرم افزار آنالیز

تئوری درمان
سیستم انالیز پوست دارای دو سیستم نوری مخصوص (RGB +UV) و نرم افزار آنالیز پوست هوشمند می باشد که اجازه مقایسه دو تصویر (قبل و بعد از درمان زیبایی) را می دهد که اثرات ظاهری متفاوت را می توان احساس کرد. همین که سیستم آنالیز پوست نور RGB قابل دیدن و نور UV ایمن را به پوست ارسال می کند، گروههای رنگی ملکول در سلولهای پوست بطور متفاوتی به برگشت نور ارسالی پاسخ می دهند. نور منعکس شده بوسیله دوربین دیجیتال تصویر برداری شده و بوسیله نرم افزار برای نور جذب شده در طول موجهای مختلف تحلیل می گردد و سپس تصاویر ایجاد شده از آنالیز کامپیوتری، شرایط پوست و تخمینهای آینده را نشان می دهد.

آنالیزر پوست می تواند مشکلات پوست را نه تنها مشکلات سطحی بلکه مشکلات لایه زیر پوست را با آنالیز کمی تشخیص دهد. این نرم افزار مشکلات را در معرض نمایش قرار می دهد. بنابراین شما می توانید نقاط، لکه صورت و دست، مسیر خون قرمز، چین و چروک، ظاهر پوست، سوراخهای بزرگ و جوش غرور را متوجه شوید. اطلاعات تست پوست 100 درصد دقیق هستند.

استفاده از دوربین 18 میلیون پیکسل، نور معمولی، نور پلاریزه شده، سه نوع تصویر برداری با نور UV ، تکنولوژی آنالیز توپوگرافی 3D، انواع پرسپکتیو تصاویر مادون قرمز و تکنولوژی عکس برداری UV، می تواند دانسیته رنگ پوست صورت، تعداد حفره ها، چین و چروکها، جوش غرور، درجه سفیدی پوست و همواری، صافی بد پوست و آرایش درجات مختلف آسیب بر روی پوست برای آنالیز کمی و کیفی تشخیص دهد و بر اساس نتایج آنالیز بهترین روشهای درمانی شخص را پیشنهاد دهد و همچنین کلیه رکوردهای کنترل عددی کامپیوتر را بفهمد ، فایل را ذخیره کند، آنالیز مقایسه ای دقیق از انواع عکسها در زمانهای مختلف انجام دهد، و بدین ترتیب یک ارزیابی هدفدار و علمی بر روی اثرات درمان انجام دهد.

کاربردها
آنالیز حالت پوست، تشخیص خلل و فرج، حفره ها، رنگدانه، چین و چروک، زبری، رنگدانه UV، یکنواختی رنگ، HGB/ سرخی پوست و جوش غرور. چک کردن تعداد آرایش SPF و PA ++، برای راه حلهای زیبایی.

مشخصات
پیکسل 18 میلیون پیکسل
منبع اپتیکی نور معمولی, نور پلاریزه, UV نور
سیستم عملکرد Win7, Win8, Win10
فارم استعلام