1. صفحه اصلی
  2. محصولات
  3. IPL ماشین
  4. کلاسیک IPL ماشین, FG 600

ماشین اصلاح IPL

  کلاسیک IPL ماشین, FG 600

مدل: FG 600

اصول درمان
نور پالسی قوی (IPL) معمولاً توسط شاغلان پزشکی و متخصصین زیبایی تحت راهنمایی یک پزشک استفاده می شود. یک روش اصلاح مو از بدن می باشد. شامل استفاده از لامپ فلش زنون و تمرکز اپتیکی است.

فرآیند اصلاح توسط نور پالسی قوی به دلیل ارزانی و سرعت در مقایسه با اصلاح لیزری بسیار مرسوم شده است. مقایسه تاثیر بین نور پالسی قوی و اپیلاسیون لیزری توسط دانشمندان، تولید کنندگان تجهیزات و شاغلان این حرفه در حال بحث است. اما نتایج معمولاً تقریباً مشابه می باشد. IPL معمولاً بصورت کاهش مو دائمی بر خلاف حذف دائمی مو (این واژه ها وقتی برای اصلاح لیزری یا IPL استفاده می شوند بی معنی هستند) تبلیغ می شود. همچنین برای درمان پوست در یک فرآیند به نام جوان سازی تصویری استفاده می شود.

نور با طیف وسیع متمرکز بر روی سطح پوست بوسیله یک عصای دسته دار یا یک بازوی مفصل دار تابانده می شود. این نور به درون پوست نفوذ کرده تا به محور مو یا به ریشه مو برخورد کند. ریشه معمولاً جایی است که ماکزیمم تمرکز ملانین وجود دارد بر خلاف مابقی محور مو. همینکه نور به انرژی گرما تبدیل شد، ریشه و بیشتر شافت مو بلافاصله تبخیر می شوند. گرمای قوی تشعشع شده توسط مو نیز باعث تخریب نوک تولید کننده مو یا کل برگه مو می شود. همچنین اظهار می شود که تبدیل نور مستقیم به گرما بطور مستقیم در مویرگهای با رنگ تیره تر اتفاق می افتد که خون مغذی را به برگه می آورند.

کاربردها
1. اصلاح، بی مو کردن
2. جوان سازی پوست تصویری، حذف چین و چروک
3. کشیدگی و بالا بردن پوست
4. حذف رنگدانه، درمان آوندی
5. کمک به بالا بردن سینه ها

مشخصات ماشین
1. پوشش فیلتر ساخته شده توسط وسیله آلمانی پیشرفته
2. اتصال دسته وارداتی آمریکا، تبدیل به ماشینهای مطمئن و با دوام که قادر به کار مداوم در کلینیکها و سالنهای شلوغ باشند.
3. طراحی پیشرفته ساختار دسته داخلی: افزایش طول عمر لامپ زنون بطور قابل توجه و افزایش راندمان نسبت به دسته های موجود در بازار
4. گیرنده دسته: لایه داخلی گیرنده دسته از لاستیک سیلیکونی پزشکی ساخته شده است، لایه بیرونی از مواد ABS می باشد. این طراحی به خوبی از پراب درمان در مقابل انواع صدمه یا خرد شدن محافظت می کند.
5. فیلتر برقی وارداتی از شرکت Schaffner در سوییس، بهترین عملکرد EMC، بهبود ایمنی بطور قابل توجه
6. سیستم حفاظت آلارم دبی آب و دمای آب: در صورت هر خطری کلیه کارها بلافاصله متوقف می شود، حفاظت از افراد و ماشین در برابر هر گونه ریسک در بار اول
7. طراحی نرم افزار با کاربرد آسان: تنظیم پارامترها به آسانی و عملکرد آسان

مشخصات
نوع انرژی IPL (نور پالسی قوی)
LCD نمایش 8" TFT لمسی رنگی LCD صفحه نمایش
توان خروجی 1000W
تعداد دسته 1
دسته های مختلف 480nm/530nm/590nm/640nm/690nm
(420nm,750nm انتخابی)
زبان برنامه انگلیسی, اسپانیایی, آلمانی, فرانسوی, ایتالیایی...
انرژی 1-50J/cm2
فرکانس 1-4Hz
تعداد پالس 1-6
سایز نقطه 12×30mm/12×40mm/15x50mm انتخابی
فارم استعلام