1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. سیستمهای تناسب اندام

سیستمهای تناسب اندام

  1. ماشین تناسب اندام خلا, VS+ لوله های دستی وارداتی از آلمان، بزرگی حوزه نزدیک شدن، 4 متر طولانی تر، برای آسانی درمان مسافت طولانی و حرکت
  1. ماشین تناسب اندام کریولیپولیز, FG 660L-006 کاویتاسیون آلتراسونیک چند فرکانسه تولید شده توسطدستگاه کاهش چربی ما، سلولهای چربی جامد یخ زده را ذوب می کند و بنابراین پیر شدن چربی ها را سرعت داده و به سرعت آنها را حذف می کند و در نهایت دستیابی به لاغری در طولانی مدت در عمق موضعی حاصل می شود.
  1. ماشین تناسب اندام کریولیپولیز, FG 660L سیستم کاهش چاقی کاویتاسیون و سرما، نسل جدید طراحی برای لاغری، تغییر شکل بدن می باشد. دستگاه لاغری محصول پیشرفته برای لاغری با تکنولوژی پیشرفته و کاربرد پایدار می باشد.
  1. 635nm ماشین تناسب اندام لیزر دیود, FG 660H-001 استفاده از لیزر دیود 635nm با 40nw-100mw برای کاهش چربی فیزیکی که به خوبی چربی های اضافی را می سوزاند و آب می کند. این روش یک روش با تکنولوژی پیشرفته مرسوم و جدید برای کاهش چربی زیر پوست و زیبایی اندام می باشد.
  1. 635nm ماشین تناسب اندام لیزر دیود, FG 660H-002 استفاده از لیزر دیود 635nm با 40nw-100mw برای کاهش چربی فیزیکی باعث سوزاندن چربی اضافی و آب شدن آن می شود. این روش یک تکنولوژی جدید و مرسوم برای کاهش چربی زیر پوست و زیبایی اندام می باشد.
  1. 635nm ماشین تناسب اندام لیزر دیود, FG 660H-006 ما از کاویتاسیون 40.5KHZ برای ایجاد حبابهای هوا در اطراف غشاء های چربی برای شکست، تحریک و سپس متابولیزاسیون بدن فرد با سیستم لنفاوی می باشد. این کار دارای نتایج درمان عالی برای کاهش وزن است.
  1. ماشین تناسب اندام کاویتاسیون, FG660-C ما از کاویتاسیون موج دوگانه برای ایجاد حبابهای هوا در اطراف غشاء های چربی برای شکست، تحریک و سپس متابولیزاسیون بدن فرد با سیستم لنفاوی می باشد. این کار دارای نتایج درمان عالی برای کاهش وزن است.
  1. ماشین تناسب اندام کاویتاسیون, FG660-I ما از کاویتاسیون برای ایجاد حبابهای هوا در اطراف غشاء های چربی برای شکست، تحریک و سپس متابولیزاسیون بدن فرد با سیستم لنفاوی می باشد. این کار دارای نتایج درمان عالی برای کاهش وزن است.
  1. ماشین تناسب اندام چند کاربره 6 در 1, FGA16 دستگاه زیبایی 6S یک محصول چند کاره در بازار فعلی بین المللی است که توسط شرکت ADSS تحقیق و توسعه داده شده است (نام کامل شرکت: Beijing ADSS Development Co., Ltd.) و همچنین طراحی منحصر به فرد در چین دارد.