پروفایل شرکت

شرکت Beijing ADSS Development Co., Ltd. یک تولید کننده متخصص ماشینهای زیبایی و لیزر درمانی در چین می باشد. ADSS دارای مرکز تحقیق و توسعه، کلینیک، دپارتمانهای فروش و خدمات پس از فروش می باشد و می تواند پشتیبانی فنی و اطلاعات کلینیکی را در ابتدا ارائه دهد. ما می توانیم شما را همواره در زمینه زیبایی پیشرو نگه داریم زیرا که تیم متخصص ما با تخصص اپتیک، ماشین آلات، برق و دارو یکپارچه شده است.

ADSS از سال 2005 بطور پیوسته به سختی کار کرده است و در حال حاضر دارای حق مالکیت مستقل پارک صنعتی می باشد که بیش از 160000 متر مربع می باشد. و بیش از 300 کارمند دارد. همچنین ما دارای شعبه در هنگ کنک هستیم. ما در نمایشگاههای بین المللی هر سال شرکت می کنیم. ADSS با تلاش خود تعداد زیادی گواهینامه پزشکی داخلی و بین المللی برای انواع تجهیزات خود اخذ نموده است مانند (TUV) CE، (TUV) ISO 13485، U.S.، CFDA، گواهینامه اختراع مدل تاسیسات و گواهینامه ثبت حق مالکیت نرم افزار کامپیوتری و همچنین مجوز صادرات و واردات، مجوز ایجاد خط تولید وسایل پزشکی و گواهینامه خط تولید با تکنولوژی بالا.

با داشتن فلسفه فعالیت تجاری مشتری مدار و با هدف تمرکز بر دانش و تکنولوژی، از محصولات با کیفیت بالا و به صرفه برای مشتریان اطمینان حاصل می کنیم که باعث جذب مشتری بسیاری در جهان شده است. شرکت ADSS همواره به سختی کار می کند و تبدیل به تولید کننده پیشرو OEM/ODM کلیه تجهیزات زیبایی و پزشکی در جهان شده است.

خدمات فنی تخصصی
ما دارای مرکز تحقیق و توسعه با 80 نفر کارمند، گروه خدمات پس از فروش با 80 نفر و تیم کلینیک 60 نفری هستیم. ما می توانیم به شما در طراحی جدید و توسعه، کاربری گواهینامه و نیز حل مشکلات کلینیکی شما کمک کنیم. شما می توانید ما را به راحتی با تلفن، وب کم و گفتگوی آنلاین پیدا کنید. البته ما خدمات حضوری را پیشنهاد می دهیم.

به چین خوش آمدید!

به پکن خوش آمدید!

به ADSS خوش آمدید!