پروفایل شرکت

شرکت ADSS پکن یک تولید کننده متخصص تجهیزات لیزر زیبایی و پزشکی در چین می باشد که در جولای 2005 تاسیس شده است و به پارک تجاری ADSS در سال 2018 منتقل گردید. ADSS دارای مرکز تحقیق و توسعه متعلق به خود، مرکز کلینیکی، دپارتمانهای فروش و خدمات پس از فروش بوده و اطلاعات تکنولوژی تخصصی، پشتیبانی و کلینیکی ارائه می دهد. تیم ADSS می تواند بصورت کاملا روان به زبانهای انگلیسی، اسپانیایی، روسی و ژاپنی با مشتریان خود تماس برقرار کند.

ماموریت: ADSS:
ایجاد یک برند جهانی ، تشکیل یک تیم با کیفیت و ایجاد افتخار برای چین

چشم انداز ADSS:
تشکیل صنعت زیبایی و دارویی مورد علاقه چین

ADSS موفق به اخذ گواهینامه های داخلی و بین المللی، CE دارویی تایید شده توسط TUV، ISO 13485، FDA، CFDA، گواهینامه های ثبت اختراع، مجوز تولید تجهیزات پزشکی و گواهینامه های تولید تجهیزات با تکنولوژی بالا شده است. ADSS همواره بر روی تولید و توسعه با تکنولوژی بالا با لحاظ استانداردهای تولید بین المللی سختگیرانه متمرکز می باشد.

در ده سال گذشته محصولات جدیدی در نمایشگاههای بین المللی مانند Cosmoprof Bologna، Cosmoprof Asia، Cosmoprof North America، Beauty Eurasia، Salon look international، DUBAI DERMA، INTERCHARM، Beautyworld Japan و Beauty spa&expo و ... ارائه داده است.

پارک تجاری ADSS سطح 160 هزار مترمربع را شامل مرکز تحقیق و توسعه و کلیه تجهیزات تولید خود تحت پوشش دارد. ما خدمات مختلف OEM/ODM را در سراسر جهان، تجهیزات پزشکی، تجهیزات زیبایی، و ماشینهای زیبایی خانگی در ده سال گذشته ارائه داده است. ما همواره وفادار به اصول خدمات "اول کیفیت، تحویل به موقع، خدمات عالی"، ارائه محصولات با کیفیت عالی و مطمئن و با دوام است. ADSS همواره به شما فکر می کند.

محصولات ADSS شامل 16 گروه می باشد:
◆ حذف موی لیزری با دیود (755nm, 808nm, 1064nm)
◆ حذف موی لیزری با فیبر (808nm)
◆ حذف موی لیزری با پالس طولانی (1064nm)
◆ لیزر ND YAG
◆ لیزر Pico
◆ لیزر دی اکسید کربن جزیی (معالجه واژینال، قالب سازی مجدد پوست، جوان سازی پوست)
◆ لیزر اربیم
◆ سیستمهای لاغری (کاویتاسیون، خلا، لیزر دیود و RF)
◆ SHR
◆ IPL
◆ RF
◆ HIFU (برای کشیدن پوست صورت و لاغری بدن)
◆ محافظت پوست صورت
◆ هیدرا مجیک
◆ حذف رگها
◆ آنالیز پوست

به چین خوش آمدید
به پکن خوش آمدید
به ADSS خوش آمدید